Кошик
Немає відгуків, додати
+380352 40 48 49

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР КОРЕКЦІЇ СЛУХУ

Про нас

ВИ НЕ КУПУЄТЕ У НАС СЛУХОВИЙ АПАРАТ,    МИ ПОВЕРТАЄМО ВАМ СЛУХ !!!

Тернопільський центр  корекції слуху у Тернополі покликаний для  вирішення проблеми стійкого зниження слуху для жителів Тернопілля та усіх областей України  із застосуванням сучасних технологій. Ми проводимо обстеження слуху у дітей і дорослих, застосовуючи метод аудіометрії на високоточному обладнанні, яке дозволяє найбільш правильно підібрати і налаштувати слуховий апарат.  Тільки в нашому центрі слуху у м. Тернопорлі можна купити завушний чи внутрішньовушний слуховий апарат із застосуванням передових технологій в налаштуванніпровідних виробників: "Audio Service", "Beltone", "Widex", "Siemens", "Interton","Unitron", "GNReSound", "Phonak", "Starkey"... безпосередньо від виробників по низьких цінах.  Тільки ми у м. Тернополі запропонуємо Вам слуховий апарат усіх моделей (більше 500 видів) від країн лідерів у сфері слухопротезування (Данія, Німеччина, Швейцарія, Америка, Канада).                                                                                               Вибір сучасних слухових апаратів: від простих до цифрових програмованих, від мініатюрних внутрішньовушних, що розміщуються глибоко в слуховому проході і практично невидимих, до потужних завушних моделей різних модифікацій, а також кишенькові моделі.
Прийом в центрі веде досвідчений спеціаліст, який пройшов спеціальне навчання, та володіє передовими методиками підбору і настройки слухових апаратів, виготовлення індивідуальних вкладишів.

Перевірка порушень слуху
Перевірка проводиться за допомогою спеціальних приладів ― аудіометрів. В результаті обстеження на спеціальні бланки наносяться криві, по розташуванню і співвідношенню яких можна судити про ступінь і вигляді приглухуватості для кожного вуха і, як наслідок, про показання до слухопротезуванню. Наше обладнання дозволяє також виміряти індекс артикуляції ― параметр, пов'язаний з оцінкою розпізнавання мови. Показано обов'язкове носіння слухового апарату пацієнтам з II, III, IV ступенем втрати слуху, а також пацієнтам з I ступенем, якщо туговухість ускладнює спілкування і професійну діяльність.
Підбір слухового апарату
В даний час на ринку слухопротезування існує велика кількість слухових апаратів різного виду і технічного рівня. Вибір приладу для конкретної людини залежить від даних обстеження, на підставі якого слухопротезист запропонує кілька моделей, найбільш придатних з точки зору ефективності, ціни і зовнішнього вигляду. Після чого пацієнт «приміряє» на своє вухо ці моделі і вибирає найбільш прийнятний варіант.
Налаштування слухового апарату
Дуже важливим етапом при покупці слухового апарату є його настройка. Навіть якщо Ви придбали досить дороге, з великими технічними можливостями пристрій, воно буде припадати пилом на полиці, якщо було неправильно налаштоване. Правильна настройка вимагає від лікаря ― високої кваліфікації, а від пацієнта ― терпіння. Залежно від виду приладу вона може бути ручною або комп'ютерної. При покупці слухового апарату проводиться первинна настройка за даними аудіометрії і відчуттям пацієнта, в тому числі підвищується розбірливість мови (індекс артикуляції). Потім протягом 7 ― 10 днів пацієнт проходить період звикання (адаптації) до слухового апарату, тобто носить пристрій, ведучи звичайний спосіб життя. Після цього періоду проводиться більш тонка настройка.
Виготовлення індивідуального внутрішньовушного вкладиша
Внутрішньовушний вкладиш виготовляється для завушних слухових апаратів. З його допомогою посилені апаратом звуки проводяться в зовнішній слуховий прохід. Індивідуальний внутрішньовушний вкладиш герметично закриває останній, в результаті чого зменшується ефект зворотного зв'язку (свист).
Сервісне обслуговування
Ми завжди раді допомогти своїм пацієнтам, якщо у них виникають труднощі у використанні слухового апарату. Протягом сервісного періоду ми проводимо заміну фільтрів в  внутрішньовушних слухових апаратах (у міру їх забруднення), заміну пластикових трубочок індивідуальних внутрішньовушних вкладок.
Для пацієнтів з обмеженими можливостями пересування підбір та налаштування слухового апарату виробляються з виїздом додому.
А також у нашому Центрі Ви можете придбати: Вушні вкладки для слухових апаратів. Елементи живлення (батерейки) до слухових апаратів та кохлеарних імплантів. Засоби догляду за слуховими апаратами та вушними вкладками. Аксесуари до слухових апаратів та кохлеарних імплантів.  FM системи – безпровідний зв'язок, який допомагає людям розуміти мову в шумному оточенні.

Тернопільський центр корекції слуху у соціальних мережах

   
 
facebook https://www.facebook.com/newslush
instagram https://instagram.com/newslush
twitter https://twitter.com/newslush
plus.google https://plus.google.com