Кошик
Немає відгуків, додати
+380352 40 48 49

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР КОРЕКЦІЇ СЛУХУ

Слухові апарати Widex (Данія)

Данська компанія Widex A/S – один зі світових лідерів у розробці та виробництві цифрових слухових апаратів.

Компанія була створена у 1956 році двома підприємцями – Крістіаном Топхольмом (Christian Topholm) та Еріком Вестерманном (Erik Westermann). Як прекрасний інженер, Крістіан Топхольм відповідав за виробництво слухових апаратів та інвестиції, успішний економіст Ерік Вестерманн курирував питання маркетингу, продажів, фінансів. Перше виробництво розміщувалось у підвальному приміщенні, що належало Крістіану Топхольму, площею 60 кв.м.

Після того, як були переглянуті декілька варіантів назви компанії та бренда слухових апаратів, бізнесмени зупинились на Widex. Воно не мало особливого значення, але його можна було з легкістю вимовити багатьма мовами.

З самого початку роботи і до цього дня компанія Widex є бізнесом двох сімей Topholm та Westermann. Така організація бізнесу дозволяє оптимально фокусуватися на інвестиціях у нових технологіях.

Ключові дати у житті компанії

1956 – випуск першого слухового апарату Widex 561. Компанія Widex розвиває мережу своїх дистриб'юторів у Великобританії, Німеччині, Франції та Бельгії, Швеції, Фінляндії, Норвегії. Удосконалення апарату Widex 561 дозволило отримати велике замовлення від данського Національного слухового центру на 500 одиниць слухових апаратів та орендувати приміщення для виробництва у 500 кв.м.

1960 – було випущено перший завушний слуховий апарат Widex Minarett. Це був приголомшливий успіх на ринку, продажі стрімголов зростали, що дозволило компанії орендувати вже 1000 кв.м. приміщень.

1966 – бурхливий зріст продажів компанії та стратегічне планування обумовлює переїзд у новий офіс площею 4000 кв.м. у Ваерлоезе (Vaerloese). У кінці 60-х Widex будує два додаткових виробничих підрозділи у Данії та Бельгії, це була солідна база для майбутнього розвитку. На відміну від конкурентів Widex і досі виробляє слухові апарати тільки Західній Європі, забезпечуючи тим самим ефективний контроль якості виробництва.

1972 – випуск нової революційної серії А завушних слухових апаратів з гнучкою системою налаштування під індивідуальні особливості слуху.

Грудень 1983 – Компанія Widex стала ініціатором заснування Асоціації Європейських Виробників Слухових Апаратів (EHIMA – the European Hearing Instrument Manufacturer’s Association ). Представники 12 ведучих європейських виробників обрали Еріка Вестерманна президентом організації на перший двохлітній термін. Ще раз він був обраний президентом у 1990-92 рр.

1983 – Компанія Widex випустила свій перший внутрішньовушний апарат – Audilens, який за своїми якостями не поступався завушним моделям. У 1985 році прем’єр-міністр Данії вручив Еріку Вестерманну данську престижну нагороду ID PRIZE у області промислового дизайну за слуховий апарат Audilens. Компанія Widex затвердилась у якості світового технологічного лідера у виробництві слухових апаратів.

1988 – переддень цифрової ери, випуск апаратів серії Quatro, нові апарати пропонували користувачам вже чотири програми прослуховування із різною обробкою звуку та приглушенням шумів. Управління апаратами здійснювалось за допомогою пультів дистанційного керування. Обробка звуку була ще аналоговою, але налаштування апаратів виконувалось цифровим методом.

1993 – зміна поколінь у керівництві компанії. До керівництва компанії прийшла друга генерація сімей Топхолмів та Вестерманнів.

17-20 жовтня 1995 – старт цифрової ери. На німецькому конгресі Hörgeräte-Akustiker Congress компанія Widex представила перший реально існуючий цифровий слуховий апарат Senso. За перші 6 місяців було продано 100 000 слухових апаратів Senso.

1997 – випуск цифрового внутрішньоканального слухового апарату Senso CIC, який у 1988 році було нагороджено золотою медаллю «Американської Промислової Дизайнерської премії відзнаки» (IDEA 98).

2001 – компанія Widex розробила раніше запатентовану технологію 3D сканування вушних зліпків, комп’ютерного виготовлення вкладок та корпусів внутрішньовушних апаратів - CAMISHA.

2005 – випуск нового покоління цифрових слухових апаратів з інтегрованою обробкою сигналу, флагманом котрого стала серія Widex Inteo із 15 каналами обробки звуку.

Листопад 2009 – попри на світову економічну кризу, компанія Widex отримала нагороду престижної данської премії «Данський підприємець року» (Danish Enterpreneur of the Year 2009) у номінації за найуспішніший данський бізнес за кордоном, що динамічно розвивається.

Травень 2010 - компанія Widex переїхала у нову інноваційну штаб-квартиру у передмісті Копенгагена. Нова адреса штаб-квартири: Widex A/S, Nymoellevey 6, 3540 Lynge, Данія. Ця будівля - живе свідоцтво корпоративної культури Widex, що направлена на захист оточуючого середовища, та інноваційних можливостей компанії. Будівля стала прикладом використання оновлюваних джерел енергії та "зелених технологій". Компанія отримала дозвіл і побудувала власну вітряну електростанцію; була збудована геотермальна система, в якій ґрунтова вода використовується як термостат. Також використовуються панелі сонячних батарей на зовнішній стороні будівлі, збір дощової води з даху, та багато інших технологій.

На теперішній час Widex нараховує біля 2400 співробітників, 900 з яких працюють в Данії. Виробництво слухових апаратів розміщено в Данії Бельгії, які експортуються у більш ніж 90 країн світу. На світовому ринку Widex характеризується, як ведуча компанія у виробництві високотехнологічних слухових апаратів. З самого початку і до цього дня головним правилом роботи Widex були партнерство, надійність та «чесна угода».

Тернопільський центр корекції слуху являється офіційним партнером  Widex  ,  ТОВ "Реотон" ― авторизований представник компанії Widex A/S в Україні.  Наша спеціалізація ― підбір слухових апаратів Widex, а також надання усього комплексу послуг необхідних для ефективного слухопротезування і подальшого супроводу користувача.
У розпорядженні  Тернопільського центру корекції слуху   цифрових слухових апаратів Widex, усіх модифікацій (кишенькових, завушних, мікро-завушних, непомітних внутрішньовушних і внутрішньоканальних), різного технічного рівня і цінових діапазонів. Ви зможете отримати повний комплекс послуг по підбору і налаштуванню слухових апаратів, замовити вкладки, придбати елементи живлення, а також отримати сервісне обслуговування слухового апарату.  Наш асортиментт і ціни не залишать Вас байдужими. Ми зможемо підібрати слуховий апарат на будь-яку втрату слуху по доступній ціні, поскільки являємся офіційними партнером представниками фірми виробника на Україні і отримуємо апарати безпосередньо з заводу в Германії. Вся наша продукція сертифікована в Україні. Наші спеціалісти пройшли навчання і мають необхідний досвід для надання послуг на самому високому европейському рівні. Ми працюємо по європейським стандартам, при цьому пропонуючи абсолютно доступні ціни. Ми комплексно підходимо до вирішення проблем слабочуючих людей.

  У нашому центрі і діє програма лояльності, що дозволяє зробити придбання слухових апаратів Widex більш зручним і доступним:
* Розширена 2х річна гарантія на всі моделі апаратів.                                                                           * Економте до 10% при покупці слухових апаратів.
* Записатися на прийом, ви можете отримати безкоштовну консультацію фахівця, перевірити слух, і в разі необхідності підібрати і послухати різні моделі слухових апаратів Widex .
* Безвідсоткове відтермінування дозволить не відкладати покупку слухового апарату, оплачуючи його поетапно.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Максимальный ВУЗД, дБ
Усиление, дБ
Наявність
Способ обработки звукового сигнала 
Способ настройки 
Степень потери слуха
Количество каналов
Вид компрессии 
Цвет корпуса 
Страна производитель
Контакти
 • Телефон:
  +380 (50) 257-20-74
  +380 (98) 769-85-20
  +380 (35) 240-48-49
 • Контактна особа:
  Галина Володимирівна
 • Адреса:
  вул. Старий ринок, 1, оф, 42, Тернопіль, Тернопільська область, 46001, Україна
 • Email:
  newslush@ukr.net
Мапа