Кошик
Немає відгуків, додати
+380352 40 48 49

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР КОРЕКЦІЇ СЛУХУ

Слухові апарати Interton (Німеччина)

  Заснована в Німеччині в 1962 році, компанія Interton розробляє і виробляє слухові апарати більш ніж 50 років і наша продукція продається у більш ніж 70 країнах. Сьогодні ми є частиною GN Group, одного з найбільших у світі виробників слухових апаратів, і ми використовуємо їх перевірені технології, щоб виробляти якісні слухові апарати.

  Протягом багатьох років наша основна філософія Essential Hearing, що означає надання допомоги людям з втратою слуху чудовими, але при цьому доступними продуктами. Ми вважаємо, що більшість людей хочуть слуховий апарат, який би покращував розбірливість мови в шумних ситуаціях і розташовувався непомітно як у вусі так і за вухом, був простим у використанні і коштував справедливу ціну. Саме це вони отримують з Interton.
  Протягом останніх років, ми повністю оновили наш модельний ряд, додаючи нові серії апаратів і легке у використанні програмне забезпечення. Кожна серія має свої особливості і ціну, які відповідають потребам слуху будь-якого користувача і його бюджету. У найближчі роки ми будемо продовжувати розширювати наше портфоліо нових продуктів.