Кошик
Немає відгуків, додати
+380352 40 48 49

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР КОРЕКЦІЇ СЛУХУ

Слухові апарати Unitron (Канада)

Компанія Unitron є визнаним лідером у сфері розробки та використання інноваційних технологій та сучасного дизайну у слухових апаратах. Їх популярні лінійки слухових апаратів є одними з найбільш передовими у світі, забезпечуючи безпрецедентний розвиток і продуктивність інновацій, прориви в технології АntiShock, підвищення розбірливості мови і технології управління зворотнім зв'язком.

Компанія Unitron є піонером в області цифрового виробництва для задоволення споживацьких потреб у різнофункціональних слухових апаратах. Постійно розширюючи промислове виробництво, компанія співпрацює з винахідниками обладнання швидкого виготовлення прототипів та адаптаційного обладнання. Після останнього десятиліття значного росту і розвитку технологій, компанія Unitron постійно розширюється для вдоволення зростаючих потреб своїх клієнтів. Як і багато інших інноваційних продуктів та виробничих процесів, що поширюються в останній час у промисловості, компанія Unitron встановила виробництво слухових апаратів на новий швидкісний та високоефективний рівень завдяки використанню цифрових технологій. У своїх активах компанія має багато спеціально ізольованих лабораторій для тестування та контролю якості, щоб забезпечити точність роботи кожного слухового апарату.

Новітні технології Unitron допомагають краще чути і розуміти, повертають інтерес до життя.  Прекрасні результати і позитивні відгуки користувачів продукції надихають компаню Unitron для подальшого розвитку та постійного вдосконалення своїх технологій. Це стосується чіткості сприйняття мови, слухового комфорту, сприйняття на відстані тощо. В Unitron впевнені, що тільки технології високого класу контролюють якість продукції.

Unitron як лідер розробок інноваційних технологій, що використовуються в слухових апаратах, робить свої технології доступними для масового споживача.

В даний час Unitron співпрацює з більш ніж 50 країнам. І вже понад 50 років компанія Unitron співпрацює з лікарями отоларингологами та  спеціалістами зі слухопротезування по всьому світу, перебираючи їх досвід та досліджуючи потреби людей із втратою слуху. Унікальний підхід компанії Unitron допомагає та підтримує фахівців із слухопротезування, дозволяє переймати досвід щодо особливостей роботи у підборі та налаштуванні слухових апаратів для людей з пониженням чи втратою слуху. Високотехнологічні навчальні центри Unitron радо діляться своїм досвідом через освітні заходи, семінари та конференції, які покликані допомогти у поширені здобутого знання і успіху в сфері слухопротезування.

Unitron є глобальним новатором технологічно передових слухових апаратів. Компанія піклуємося про людей з втратою слуху і тісно співпрацює з працівникам охорони здоров'я щодо порушення слуху, щоб зробити передові, цілеспрямовані технології, доступними для всіх. Центральний офіс знаходиться в області Ватерлоо, Канада. Unitron є членом групи Sonova (Сонова), відповідає потребам своїх клієнтів за допомогою власних 18 міжнародних офісів і через інших дистриб'юторів у 46 країнах.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Количество программ, шт.
Наявність
Способ обработки звукового сигнала 
Способ настройки 
Степень потери слуха
Страна производитель
Контакти
 • Телефон:
  +380 (50) 257-20-74
  +380 (98) 769-85-20
  +380 (35) 240-48-49
 • Контактна особа:
  Галина Володимирівна
 • Адреса:
  вул. Старий ринок, 1, оф, 42, Тернопіль, Тернопільська область, 46001, Україна
 • Email:
  newslush@ukr.net
Мапа