Кошик
Нет отзывов, добавить
+380352 40 48 49

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР КОРЕКЦІЇ СЛУХУ

Батерейки до слухових апаратів

  Джерелом  енергії для слухових апаратів використовуються, як правило, повітряно – цинкові батарейки. При цьому деякі виробники пропонують акумулятори для слухових апаратів, але насправді їх придбання і використання дорожче, ніж самі батарейки. У світі є декілька виробників, які виготовляють батарейки до слухових апаратів. У нашому Центрі ви зможете придбати їх тільки найкращої якості, які зарекомендували себе часом.

  Користувачам слухових апаратів важливо знати про те, що існує чотири типи батарейок для слухових апаратів і кожен тип батарейок має певне кольорове кодування упаковки:

№13 (оранжева упаковка) – використовуються в більшості моделях завушного типу і деяких внутрішньо вушних апаратах.

№675 ( синя упаковка) – використовуються в потужних і надпотужних завушних апарата

( червона упаковка) - використовуються для кохлеарних імплантів.

№10 ( жовта упаковка) – використовуються у внутрішньоканальних слухових апаратах (СІС)

№312 (коричнева упаковка) – використовуються у внутрішньовушних і мікрозавушних слухових апаратах.

Покупцям потрібно врахувати, що батарейки для слухових апаратів мають спеціальну наклейку, яка захищає її від розрядження під час транспортування і зберігання. Після того, як наклейка буде видалена з поверхні, у батарейку потрапляє повітря і вона активується. Наклеювати наклейку повторно не має змісту, оскільки протягом 30-40 днів хімічні процеси всередині батарейки завершаться і вона перестане працювати.

Використання інших типів батарейок ( наприклад для годинників) у слухових апаратах категорично заборонено, адже батарейки при своїй зовнішній схожості, можуть відрізняються за своїми внутрішніми можливостями. Наприклад, при використанні неналежних елементів живлення в слуховому апараті можуть з'явитися шум і сигнали, апарат може вимикатися сам по собі, а також інші проблеми. При цьому слід пам'ятати, що використання в слухових апаратах неналежних елементів живлення може бути причиною відмови в гарантійному ремонті.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице: