Кошик
Немає відгуків, додати
+380352 40 48 49

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР КОРЕКЦІЇ СЛУХУ

Слухові апарати ReSound (Данія)

ReSound забезпечує чудову якість звуку завдяки своїм інноваційним розробкам, що поєднує в собі оригінальні ідеї та дизайн, втілені за допомогою надійних технологій, ― все це грунтується на найглибших знаннях і багаторічному досвіді в області аудіології та слухопротезування. Ми допомагаємо людям знайти слух. ReSound постійно прагне покращувати і вдосконалювати свої рішення, щоб допомогти людям заново відкрити для себе можливість чути, знову жити яскравою, активним і повноцінним життям. Вражаюче спадщина. Простежуючи весь шлях розвитку технологій ReSound починаючи з 1943 року, можна назвати ReSound однією з компаній- «піонерів» в індустрії слухових апаратів. Найважливіші серед розробок ReSound: Компресія широкого динамічного діапазону (WDRC), що відкрила зовсім нові можливості в обробці звуку, Система придушення зворотного зв'язку (DFS), перша система, ефективно устранившая ефект зворотного зв'язку та спотворення звуків в мікрофоні. Перша в світі відкрита платформа встановила абсолютно нові стандарти в гнучкості систем програмування і налаштування. Представлення на ринку першого апарату для відкритого протезування ReSound AIR (РіСаунд Ейр) стало справжнім проривом слухопротезування: дає ще більш природне звучання і поклала край фізичного дискомфорту пацієнтів через ефект оклюзії. Компанія ReSound, що має штаб-квартиру в місті Баллеруп (Ballerup) в Данії, є частиною «Джі-Ен РіСаунд Груп» (GN ReSound Group), одного з найбільших у світі виробників слухових апаратів та діагностичного аудіологічного устаткування. GN ReSound Group в свою чергу входить до складу концерну «Джі-Ен Стор Норд» (GN Store Nord). Продукція ReSound відома і представлена ​​більш ніж у 80 країнах світу. Наші ресурси ― це технологічні центри по всьому світу, де дослідники, наукові співробітники, безперервно працюють над пошуком можливостей оптимального застосування технологій у проблемних ситуаціях у реальних людей. Історія ReSound веде свій початок з 1943 року. Починаючи з того часу, ReSound є одним з основних «гравців» в індустрії виробництва слухових апаратів.
Нижче позначені найважливіші етапи розвитку компанії:
Рік     Подія
1943 Gerd Rosenstand засновує компанію Danavox
1947 Danavox представляє свій перший слуховий апарат
1977 GN Store Nord купує компанію Danavox і пізніше перейменовує її в GN Danavox
1984 Rodney Perkins засновує компанію ReSound Corporation
1989 На ринок представлена ​​компресія повного динамічного діапазону (WDRC), що відкриває абсолютно нові можливості в області обробки звуку
1992 GN Danavox представляє перший на ринку доступний для придбання слуховий апарат з цифровою обробкою звуку
1994 ReSound Corporation купує компанію Viennatone
1996 GN Danavox розробляє принципово новий ергономічний дизайн завушного слухового апарату, який надає більше свободи рухів і комфорту, і забезпечує розширену Спрямованість
1996 GN Danavox і ReSound створюють стратегічний союз, який привів у результаті до винаходу перших у світі слухових апаратів, заснованих на програмному забезпеченні
1999 GN ReSound купує компанію Danplex, придбану до цього компанією Rastronics
1999 GN Store Nord, головна компанія GN Danavox, купує всі наявні в обороті акції ReSound і ReSound стає частиною GN ReSound Group
2003 На ринок представлений слуховий апарат ReSound Air, з вкладишем, вперше в світі не закриває щільно слуховий прохід, і забезпечує найкращу якість звучання
2008 На ринок представлений dot by ReSound, найменший у світі слуховий апарат, ― з максимально поліпшеним дизайном і функціональними характеристиками
2008 На ринок представлений слуховий апарат be by ReSound, практично невидимий у вусі, виготовлений за абсолютно новою Технології винесених Мікрофона.
2008 ReSound розробив новий витончений і елегантний корпус Silhouette с, неімеющімі аналогів у світі, системою захисту слухових апаратів від вологи і падінь. Кожна деталь апарату одягнена в шар силікону і додатково зафіксована ― все це дозволяє істотно продовжити термін служби апарату.
2009 Компанія представила унікальний процесор Surround Sound. Дана платформа працює за технологією розщеплення смуг (Band-Splitting Technology), завдяки якому пацієнтам більше не потрібно шукати компроміси між розбірливість мови і комфортом. Слухові апарати серій ReSound Live і dot2 by ReSound розроблені на базі цього процесора.
2009 Розроблено дивно ефективна система придушення зворотного зв'язку. На додаток до вже існуючої системи Dual StabilizerTM II була анонсована і випущена система WhistleControlTM, що забезпечує додаткову стабільність роботи системи. Тепер слухові апарати ReSound не підведуть навіть у дуже динамічних ситуаціях.
2010 Удосконалено систему захисту слухових апаратів від води і падінь. Зараз апарати захищені ще надійніше, ніж коли-небудь! Для втілення ідеї над-протекції використовувалися знання і досвід в області нанотехнологій. ISolateTM нанотехнології дозволять значно продовжити термін служби слухового апарату.

Штаб-квартира GN ReSound A / S знаходиться в г.Баллеруп,
Данія - поруч з Копенгагеном.
GN ReSound A / S
Lautrupbjerg 7
2750 Ballerup
Данія
Phone: +45 4575 1111
Fax: +45 4575 1119
www.resound.com
Email: info@gnresound.dk

Реалтон ТОВ
Пр. Свободи 24, кв. 153
Київ, 4215
Україна

Тернопільський центр корекції слуху являється офіційним партнером Реалтон ООО ― авторизований представник компанії ReSound в Україні.  Наша спеціалізація ― підбір слухових апаратів, а також надання усього комплексу послуг необхідних для ефективного слухопротезування і подальшого супроводу користувача.
У розпорядженні  Тернопільського центру корекції слуху більше 100 моделей цифрових слухових апаратів ReSound усіх модифікацій (кишенькових, завушних, мікро-завушних, непомітних внутрішньовушних і внутрішньоканальних), різного технічного рівня і цінових діапазонів. Ви зможете отримати повний комплекс послуг по підбору і налаштуванню слухових апаратів, замовити вкладки, придбати елементи живлення, а також отримати сервісне обслуговування слухового апарату.  Наш асортиментт і ціни не залишать Вас байдужими. Ми зможемо підібрати слуховий апарат на будь-яку втрату слуху по доступній ціні, поскільки являємся офіційними партнером представниками фірми виробника на Україні і отримуємо апарати безпосередньо з заводу в Данії. Вся наша продукція сертифікована в Україні. Наші спеціалісти пройшли навчання і мають необхідний досвід для надання послуг на самому високому европейському рівні. Ми працюємо по європейським стандартам, при цьому пропонуючи абсолютно доступні ціни. Ми комплексно підходимо до вирішення проблем слабочуючих людей.

Наша Місія:
Знаходити інноваційні рішення в області слухопротезування, які будуть ефективні і корисні, від використання яких буде підвищуватися задоволення і лояльність наших клієнтів - все це робить вибір на користь ReSound природним для фахівців-сурдологів і їх пацієнтів.

Наша Концепція:
Мільйони людей через проблеми зі слухом не мають можливості чути звичні щоденні звуки. Саме тому ReSound розвиває і безперервно совершенствова свої рішення, - щоб допомогти цим людям заново відкрити для себе можливість чути, знову жити яскравою, активної, повноцінним життям.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Максимальный ВУЗД, дБ
Усиление, дБ
Минимальная частота настройки, Гц 
Максимальная частота настройки, Гц 
Количество программ, шт.
Наявність
Тип слухового аппарата 
Способ обработки звукового сигнала 
Способ настройки 
Степень потери слуха
Количество каналов
Вид компрессии 
Страна производитель
Контакти
 • Телефон:
  +380 (50) 257-20-74
  +380 (98) 769-85-20
  +380 (35) 240-48-49
 • Контактна особа:
  Галина Володимирівна
 • Адреса:
  вул. Старий ринок, 1, оф, 42, Тернопіль, Тернопільська область, 46001, Україна
 • Email:
  newslush@ukr.net
Мапа