Кошик
Нет отзывов, добавить
+380352 40 48 49

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР КОРЕКЦІЇ СЛУХУ

Слухові апарати Simens (Німеччина)

  Компанія Siemens AT являється світовим лідером у виробництві товарів для слабочуючих людей. Кожний 5-й слуховий апарат у світі-це SIEMENS. Вже більше 150 років слухові апарати Siemens допомагають людям з проблемами слуху почути всю яскравість палітри звуків.Компанія Сіменс пройшла шлях від створення першого на ринку пристрої для допомоги людям зі зниженим слухом, до позици лідера у сфері розробки і виробництва аудіологічної та іншої медичної техніки. Сьогодні апарати Сіменс це високотехнологічні, індивідуальні акустичні системи. По суті ― це мікро комп'ютери, базою для яких служить потужний процесор здатний обробляти до 250 000 000 операцій в секунду. Багатий досвід компанії в галузі виробництва медичної техніки та розробки цифрових технологій дозволяє Сіменс безперервно пропонувати нові рішення, роблячи сучасні технології доступними користувачам в 190 країнах.

  Тернопільський центр корекції слуху являється офіційним партнером   Siemens  ,  ТОВ "Сімерекс" ― авторизований представник компанії Siemens audiologicshe technic GmbH в Україні.  Наша спеціалізація ― підбір слухових апаратів Siemens, а також надання усього комплексу послуг необхідних для ефективного слухопротезування і подальшого супроводу користувача.
У розпорядженні  Тернопільського центру корекції слуху більше 85 моделей цифрових слухових апаратів Siemens, усіх модифікацій (кишенькових, завушних, мікро-завушних, непомітних внутрішньовушних і внутрішньоканальних), різного технічного рівня і цінових діапазонів. Ви зможете отримати повний комплекс послуг по підбору і налаштуванню слухових апаратів, замовити вкладки, придбати елементи живлення, а також отримати сервісне обслуговування слухового апарату.  Наш асортиментт і ціни не залишать Вас байдужими. Ми зможемо підібрати слуховий апарат на будь-яку втрату слуху по доступній ціні, поскільки являємся офіційними партнером представниками фірми виробника на Україні і отримуємо апарати безпосередньо з заводу в Германії. Вся наша продукція сертифікована в Україні. Наші спеціалісти пройшли навчання і мають необхідний досвід для надання послуг на самому високому европейському рівні. Ми працюємо по європейським стандартам, при цьому пропонуючи абсолютно доступні ціни. Ми комплексно підходимо до вирішення проблем слабочуючих людей.

  У нашому центрі і діє програма лояльності, що дозволяє зробити придбання слухових апаратів Simens більш зручним і доступним:
* Розширена 2х річна гарантія на всі моделі апаратів Сіменс.                                                                           * Економте до 10% при покупці слухових апаратів.
* Записатися на прийом, ви можете отримати безкоштовну консультацію фахівця, перевірити слух, і в разі необхідності підібрати і послухати різні моделі слухових апаратів Simens .
* Безвідсоткове відтермінування дозволить не відкладати покупку слухового апарату, оплачуючи його поетапно.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
Фильтры
Диапазон цен, грн.
Минимальная частота настройки, Гц 
Максимальная частота настройки, Гц 
Количество программ, шт.
Наявність
Тип слухового аппарата 
Способ обработки звукового сигнала 
Способ настройки 
Степень потери слуха
Цвет корпуса 
Страна производитель
Контакти
 • Телефон:
  +380 (50) 257-20-74
  +380 (98) 769-85-20
  +380 (35) 240-48-49
 • Контактна особа:
  Галина Володимирівна
 • Адреса:
  вул. Старий ринок, 1, оф, 42, Тернопіль, Тернопільська область, 46001, Україна
 • Email:
  newslush@ukr.net
Карта