Кошик
Немає відгуків, додати
+380352 40 48 49

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ЦЕНТР КОРЕКЦІЇ СЛУХУ

Слухові апарати Belnone (Данія)

Компанія заснована в 2012 році як офіційний і ексклюзивної дистриб'ютор слухових апаратів Beltone в Україні   Компанія Beltone A / S є частиною групи GN ReSound з 2000 року.  GN ReSound ― це підрозділ корпорації GN Store Nord, Данія. GN Store Nord зареєстрована на біржі NASDAQ OMX в Копенгагені.
    Концерн GN (GREAT NORDIC), Данія, складається з брендів і компаній, сфокусованих на різних аспектах єдиного цілого ― комунікації. Тернопільський центр корекції слуху у м Тернополі  є офіційним партнером  Тоніка-Центр СА Beltone на Україні. Компанія заснована в 2012 році як офіційний і ексклюзивної дистриб'ютор слухових апаратів Beltone в Україні Запрошуємо Вас відвідати наш центр по підбору слухових апаратів Beltone. В нашому центрі Ви зможете отримати повний комплекс послуг по підбору і налаштуванню слухових апаратів, замовити вкладки, придбати елементи живлення, а також отримати сервісне обслуговування слухового апарату. Наш асортиментт і ціни не залишать Вас байдужими. Ми зможемо підібрати слуховий апарат на будь-яку втрату слуху по доступній ціні, поскільки являємся офіційними представниками фірми виробника на Україні і отримуємо апарати безпосередньо з заводу в Данії. Вся наша продукція сертифікована в Україні. Наші спеціалісти пройшли навчання і мають необхідний досвід для надання послуг на самому високому европейському рівні. Ми працюємо по європейським стандартам, при цьому пропонуючи абсолютно доступні ціни. Ми комплексно підходимо до вирішення проблем слабочуючих людей.       
Слухові апарати / Кишенькові слухові апарати / Завушні слухові апарати / Мікро-завушні слухові апарати / Внутрішньовушні і внутрішньоканальні слухові апарати / Батареї та аксесуари до слухових апаратів / Консультації фахівця / Підбір, комп'ютерне налаштування слухових апаратів і післяпродажний супровід.Care system
* у центрі  діє програма лояльності, що дозволяє зробити придбання слухових апаратів більш зручним і доступним:
* розширена 2х річна гарантія на всі моделі апаратів Belnone.
* економте до 20 % при покупці слухових апаратів.
* записатися на прийом, ви можете отримати безкоштовну консультацію фахівця, перевірити слух, і в разі необхідності підібрати і послухати різні моделі слухових апаратів.
* безпроцентна розстрочка дозволить не відкладати покупку слухового апарату, оплачуючи його поетапного
Серії слухових апаратів фірми Belton
    -Concerto
    -Turn
    -Force
    -Change
    -Origin
    -Identity
    -True
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Наявність
Тип слухового аппарата 
Способ обработки звукового сигнала 
Способ настройки 
Степень потери слуха
Количество каналов
Вид компрессии 
Страна производитель
Контакти
 • Телефон:
  +380 (50) 257-20-74
  +380 (98) 769-85-20
  +380 (35) 240-48-49
 • Контактна особа:
  Галина Володимирівна
 • Адреса:
  вул. Старий ринок, 1, оф, 42, Тернопіль, Тернопільська область, 46001, Україна
 • Email:
  newslush@ukr.net
Мапа